top of page

Išmanaus miesto hakatonas KauneIšgirdus žodžius „išmanus miestas“, prieš akis iškyla vaizdas miesto, kuris geba save keisti ir transformuoti dėl žmogaus. Toks yra ir mūsų hakatono tikslas, buriantis šviesius ir idėjų kupinus žmones, gyvenančius išmaniajame mieste.


„Rockit“ kartu su asociacija „Proptech Lithuania“ kviečia jus į Išmanaus miesto hakatoną „Išmanūs namai, išmanus biuras, išmanus miestas“.


Renginys skirtas ankstyvos stadijos startuoliams, taip pat pavienių idėjų kūrėjams. Net jei neturite savo komandos, tačiau turite idėją, kuri galėtų transformuoti Kauną į išmaniųjų miestų lyderį, registruokitės į būsimąjį hakatoną.


Kas jūsų laukia?


  • Trys intensyvios, kūrybiškumo kupinos dienos

  • Pažintis su išmanių namų, biurų ir miestų profesionalais

  • Geriausių šios srities mentorių pagalba

  • Pažintis su įkvepiančiais žmonėmis ir dar daugiau


Registruotis į Išmanaus miesto hakatoną galite iki balandžio 8 d., paspaudus šią nuorodą. Ten – ir daugiau informacijos apie būsimą renginį.


Taip pat kviečiame visus kitus, kurie domisi išmaniųjų miestų sprendimais į hakatono atidarymą, kuris vyks balandžio 10 d., 11:00 val. Ir Hakatono finalą balandžio 12 d., nuo 16:00 val. Visi renginiai vyks Universiteto bibliotekoje, Studentų g. 48, Kaune.Comments


bottom of page